Hizmetlerimiz

İlke Karot Bartın geneli il ve içerlerinde karot delme, beton kesme, beton kırma hizmetleri vermektedir.

Bartın Derz Kesme-Asfalt Kesme

Derz Kesme-Asfalt Kesme

Derz kesme işlemleri ile ilgili detaylı bilgiler paylaşılmadan önce bu işlemin ne olduğunu tam olarak anlamak gerekmektedir. Basitçe derz kesme elmas uçlu dairesel bıçaklı bir testerenin, zemine paralel şekilde kullanılan bir makinaya bağlanması ve bu makinanın asfalt üzerinde hareket ettirilmesi ile şerit halinde boşluk açılması işlemi derz kesmedir.

Bu yapılan işlemdeki amaç, üzerinde hareket halinde olan ağır yükler sebebiyle zamanla aşınması çok muhtemel olan zemin malzemesinin ömrünü uzatacak işlemler gerçekleştirmektir. Bu sayede inşaat derzleri açılan boşluklara uygulanabilir, otopark, alışveriş merkezi, fabrika benzeri mekanlarda şap çizgileri oluşturulabilir, asfalt kesim ve onarım işleri yapılabilir, havalandırma boşlukları açılabilir, dilitasyon derzleri işlemleri yapılabilir, yağmurluk ve temiz ve pis su kanalları açılabilir, şaft açılımları bu işlemle gerçekleştirilebilir.

Derz kesme işlemlerine en büyük ihtiyaçlar, özellikle farklı genleşme sebebiyle asfaltlarda ve farklı zemin malzemelerinde oluşan çatlakları önlemek,  malzemeye daha uzun ömürlü bir nitelik kazandırmaktır. Bu uygulama gerçekleştirildikten sonra, özellikle çalışılan bölgeye esneklik kazandıracak, yapının çalışmasını rahatlatacak uygulamalar gerçekleştirilmektedir. Bu uygulamalarda kullanılacak olan malzemenin su yalıtımlı olması, elastik bir yapısının olması, güneş vb unsurlardan korunmak üzere ısı yalıtımlı olması, gerçekleştirilen derz kesme işleminin amacına ulaşması açısından büyük önem arz etmektedir.

 Bir çok farklı alanda ihtiyaç duyacağınız beton delme ve kesme işlemleriniz için Bartın genelinde profesyonel ekibiyle ihtiyacınıza cevap veren Bartın genelinde İlke Karot ,derz kesme işlemleriniz için de başvuracağınız en güvenilir adres olacaktır. Acil beton delme başta olmak üzere özellikle profesyonel çalışmaları doğru ekipmanlarla sorunsuz bir şekilde gerçekleştirmek istemek, sektörde her bir saniyenin ve harcanan her bir kuruşun öneminin olduğu bilinci ile hareket eden ekibimiz, memnuniyetinizi ön planda tutmaktadır.

Asfalt kesme çalışması da, yapılacak işlemin türüne bağlı olarak derz kesme makinası veya karot makinası ile gerçekleştirilmektedir. Bartın genelinde İlke Karot olarak verdiğimiz bu hizmette, derz kesmeden farklı olarak amaç, asfalt üzerinde gerçekleşmiş tahribatların giderilmesi ile alakalı onarım çalışmaları, ayrıca asfalt altında yapılacak olan çalışmalarla alakalı olabilmektedir. Firmamızın profesyonel olarak hizmet verdiği bu işlemde en önemli öncelik çevreye zarar vermemektir. Bu işlem gerçekleştirilirken, doğru hesaplamalar ve analizler yapılmalı, asfalt kalınlığı ile alakalı bilgiler doğru bir şekilde edinilmelidir.

Bu bilgiler ışığında asfalt kesimini gerçekleştirecek olan son teknoloji ile donatılmış makinamız operasyon sahasında sınırları öncesinde çizilmiş alanda hazır hale getirilir, asfalt kesme amacı ile kullanılan elmas uçlu testere, doğru bir şekilde makinaya yerleştirilir ve derinlik ayarlanır. Alanında uzman operatörümüzün kontrolünde asfalt kesme işlemi başlatılır.

Bu işlemler sayesinde, asfaltta yapılacak olan onarım çalışmaları gerçekleştirilebilir, mahalli su tesisatlarının yapımı, bakım ve onarımları gerçekleştirilebilir, aynı şekilde elektrik tesisatları çekmek ve onarmak üzere işlemler yapılabilir.

Acil beton delme işlemlerinizi Bartın genelinde profesyonel bir şekilde gerçekleştiren ekibimiz, asfalt delme çalışmalarını da karot makinası ile gerçekleştirmektedir. Karot makinası, kesme işlemlerinden daha çok asfaltı delme işlemleriniz için idealdir. Bu da demek oluyor ki karot makinası ile gerçekleştirilecek bir çalışma, lokal olarak asfaltın tamamen sökülmesini sağlayacaktır. Bu da kanalizasyon açma amacıyla yapılacak çalışmalarda ihtiyacınıza cevap verecektir.

Doğru makina ve doğru teçhizat, müşteri memnuniyetini birinci sıraya koyan firmamız tarafından, yapılacak olan işleme bağlı olarak gerçekleştirilecektir. Hızlı bir şekilde gerçekleştireceğimiz operasyonlar ile, çevre rahatsızlığı da minimum seviyede olacaktır. Beton kesme ve beton delme konularında Bartın genelinde uzmanlaşmış ekibimiz sayesinde yapacağınız çalışmalar, baştan sonra büyük bir titizlik ile takip edilecek ve uygulanacaktır. 

 

 

 

 

AdanaAdıyamanAfyonkarahisarAğrıAmasyaAnkaraAntalyaArtvinAydınBalıkesirBilecikBingölBitlisBoluBurdurBursaÇanakkaleÇankırıÇorumDenizliDiyarbakırEdirneElazığErzincanErzurumEskişehirGaziantepGiresunGümüşhaneHakkariHatayIspartaMersinİstanbulİzmirKarsKastamonuKayseriKırklareliKırşehirKocaeliKonyaKütahyaMalatyaManisaKahramanmaraşMardinMuğlaMuşNevşehirNiğdeOrduRizeSakaryaSamsunSiirtSinopSivasTekirdağTokatTrabzonTunceliŞanlıurfaUşakVanYozgatZonguldakAksarayBayburtKaramanKırıkkaleBatmanŞırnakBartınArdahanIğdırYalovaKarabükKilisOsmaniyeDüzceKuzey Kıbrıs

ARA

YOL TARİFİ

Mail Gönder